JERZY OSTROŻAŃSKI / TRENER I COACH

Jestem trenerem i coachem. Absolwentem Szkoły Profesjonalnego Coachingu w Krakowie i Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Pasjonatem edukacji i sportu. Od wielu lat pracuję jako nauczyciel, trener i coach. Moją misją jest praca z rodzicami i sportowcami. Inspiruję do kreowania przywództwa, ujrzenia potencjału w innych i wspierania ich. Jestem także, a może przede wszystkim, mężem i ojcem trójki dzieci.

 

Doświadczenie zawodowe: zarządzałem kilkunastoosobowym zespołem jako Supervisor Projektu koordynując kampanie reklamowe dla marek: Unilever, Hasbro Polska, Kompania Piwowarska. Współtworzyłem i zarządzałem Klubem Sportowym „4-YOU”, od kilkunastu lat działam w obszarze edukacji  i sportu. Obecnie jako Trener i Coach.

Od 2013 roku prowadzę projekty szkoleniowe (treningi, warsztaty, sesje coachingowe) wyzwalające kreatywny potencjał ludzi bazując na mocnych stronach i zasobach uczestników.

Od 2014 roku działam w małopolskim oddziale Izby Coachingu. 

 

Przeprowadziłem projekty warsztatowo-coachingowo-kreatywne dla takich marek jak: Stowarzyszenie Akademia Piłkarska Kmita Zabierzów, Centrum Edukacyjne „Proteuss”

Jestem właścicielem firmy szkoleniowej Metanoja, prowadzę praktykę coachingową. Przeprowadziłem cykl coachingów indywidualnych i grupowych w ramach współpracy z Akademią Piłkarską Kmita Zabierzów.

 

Ważne dla mnie jest poczucie bycia potrzebnym. Inspirowanie do kreowania przywództwa, ujrzenia potencjału w sobie i innych.  Wspieranie w podejmowaniu odpowiedzialności. 

 

Kreatywność to  to początek ZMIAN, coś nowego, predyspozycja i zaproszenie do działania, czego  efektem jest PRZEMIANA - Metanoja.

© 2019 by Yestem