Jestem certyfikowanym coachem Metody TROP© i zwolenniczką praktykowania Porozumienia Bez Przemocy (NVC), obecnie w trakcie Szkoły Trenerów Empatii.

Doświadczenie zawodowe. Pracowałam 6 lat w firmie farmaceutycznej m.in. na stanowisku regionalnego menadżera sprzedaży, zarządzając zespołem 10 osobowym oraz jako product menadżer w dziale marketingu. Zarządzałam firmą usługową z sektora medycznego. Budowałam od podstaw sklep internetowy. Byłam konsultantem w obszarze marketingu internetowego.

Przez 2,5 roku działałam w organizacji ngo w obszarze budowania innowacyjnej w Polsce, alternatywnej formy edukacji - byłam członkiem zespołu mentorów w grupie unschoolingowej przy Fundacji Bullerbyn.

 

W projektach warsztatowo-coachingowych pracowałam m.in dla: MFF T-Mobile Nowe Horyzonty, DT Partners, Dentsu Aegis Network Polska Sp z o. o. Prowadziłam coachingi indywidualne m.in dla menedżerów Decathlon Polska, Ikea, Deutsche Bank, Astra Zeneca. Prowadzę również warsztaty rozwojowe o budowaniu poczucia własnej wartości.  

 

Ważne jest dla mnie, aby podsycać w ludziach niezależność myślenia i wewnątrzsterowność,  zdolność dokonywania wyborów w zgodzie ze sobą z jednoczesną świadomością współzależności.

 

O kreatywności. Obszar kreatywności, który obecnie cenię szczególnie, to umiejętność łączenia powszechnych idei lub rzeczy z różnych dziedzin w nową jakość.

W kreatywności, której doświadczam bardzo lubię radość, nieprzewidywalność, poczucie bycia na haju

i skupienie. Inna strona medalu jest taka, że kreatywnośćbywa męcząca, kiedy czasem napada mnie, gdy chcę zasnąć i nie pozwala odpocząć...

KATARZYNA LEWIECKA - KUSIO / COACH I TRENER

© 2019 by Yestem