VESNA LORENC / TRENER I COACH

Jestem certyfikowanym trenerem biznesu (I stopień Metoda TROP©), dyplomowanym coachem grupowym (Metoda TROP©), certyfikowaną coach na poziomie międzynarodowym (I stopień Metoda TROP©, ICF ACC Coach). Zawodowo przez wiele lat strateżką, PR-owcem i specjalistką z zakresu komunikacji. Tworzyłam i realizowałam projekty w Polsce i zagranicą.

 

Doświadczenie zawodowe: Z pasji i powołania od 5 lat zajmuję się wspieraniem ludzi i organizacji w rozwoju. Pracowałam m.in. dla Pracuj.pl, Europ Assistance, Henkel, Arcelor Mittal, Towarzystwo Amicus,  Fundacja Atalaya, ETTA Global Consulting, Grupa TROP.

Specjalizuję się pracy nad samoświadomością jednostki lub organizacji oraz wykorzystaniu potencjału zasobów swoich klientów. W efekcie skutecznie realizują oni swoje cele i osiągają najlepsze wskaźniki biznesowe. Obszary tematyczne mojej pracy to komunikacja, budowanie i strategia marki, międzykulturowość i corporate wellness.

 

W pracy ważne jest dla mnie rozbudzanie i pielęgnowanie poczucia sensu oraz integrowanie wszystkich sfer - mentalnej, uczuciowej, cielesnej i duchowej.

 

O kreatywności: Kreatywność dla mnie to umiejętność zmiany perspektywy. Otwartość na nowe, zaskakujące, innowacyjne. Rozpoczynanie od 'białej kartki' i 'nie wiem'. Pozwolenie sobie na uruchomienie wszystkich zmysłów i na proces, w którym "niemożliwe staje się możliwe."

 

TWÓRCZYNI PROJEKTU: JUST BE

© 2019 by Yestem